Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ single v die press brake punch ] mecz 71 produkty.
LYNCCN WAY100.30 V12 Custom Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die
| Nazwa produktu: | LYNCCN WAY100.30 V12 Niestandardowe oprzyrządowanie hydraulicznej prasy krawędziowej Pojedyncza matr |
|---|---|
| Kategoria produktu: | Naciśnij hamulec |
| V otwarcie: | 12 mm |
NARZĘDZIA DO PRASY KRAWĘDZIOWEJ LYNCCN WAY100.86 V24 Pojedyncza matryca V do gięcia blachy
| Heat Treatment: | Induction Hardening |
|---|---|
| Packing: | Wooden Box |
| Hardness: | HRC50±2 |
LYNCCN WAY100.84 V10 Narzędzia hamulcowe na zamówienie
| Nazwa produktu: | Way100.84 V10 naciśnij hamulec pojedynczy V Die |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V10 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
LYNCCN BCY55.88 V6 Narzędzia do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V
| Nazwa produktu: | BCY55.88 V6 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V6 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
LYNCCN BCY55.88 V16 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.88 V16 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V |
|---|---|
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
| Kąt: | 88° |
LYNCCN BCY55.88 V24 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.88 V24 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V |
|---|---|
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
| Maks. Obciążenie: | 100T/M |
LYNCCN BCY55.85 V8 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.85 V8 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V |
|---|---|
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
| Wysokość: | 75mm |
YS72 88 stopni Ciśnienie hamulca gniazdo całego ciała cieplne obróbki hamulca gniazdo 835mm Długość
| Nazwa produktu: | YS72 Amada Przetłoczone hamulce pojedynczy V Die |
|---|---|
| Zastosowanie: | Zgięcie blachy metalu w kształcie |
| Materiał formy: | 42CrMo |
LYNCCN WAY100.84 V6 Przesunięcie hamulca pojedyncze V
| Nazwa produktu: | Way100.84 V6 Press Brakesingle v Die Tooling |
|---|---|
| Kąt: | 84 ° |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
LYNCCN WAY100.86-V10 Hydraulic Press Brake Tooling Die 86 Angle Single V Die
| Nazwa produktu: | Way100.86 V10 Hydraulic naciśnięcie hamulca 86 Kąt Single V Die |
|---|---|
| Otwarcie V: | 10 mm |
| Kategoria produktu: | Naciśnij koło hamulca |

