Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ single v die press brake punch ] mecz 71 produkty.
LYNCCN WAY100.80 V40 Euro Type Single V Die Press Brake Tooling
| Nazwa produktu: | WAY100.80 V40 Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V40 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
LYNCCN WAY100.80 V60 Euro Style Customized Press Brake Tooling V Die
| Nazwa produktu: | WAY100.80 V60 W stylu europejskim Dostosowane oprzyrządowanie do pras krawędziowych V Die |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V60 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
Wyposażenie w układzie zestawu węglowego
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | 42CrMo |
| Nazwa produktu: | Naciśnij koło hamulca |
LYNCCN WAY100.86-V50 Dostosowane narzędzia hamulcowe do tłoczenia
| Kategoria produktu: | Naciśnij hamulec |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Dostosowane narzędzia do hamowania naciśnięcia Single V Die |
| V otwarcie: | 50 mm |
YS74 V12 Single V Die For Press Brake Punch And Die
| Nazwa produktu: | YS74 Amada Przetłoczony hamulcer pojedynczy V Die |
|---|---|
| Wysokość: | 60mm |
| Łożysko: | 95 t/m |
LYNCCN WAY100.30 V10 30 Stopień Pojedynczy V Matryca Narzędzie do Prasy Krawędziowej Hydraulicznej
| Nazwa produktu: | LYNCCN WAY100.30 V10 30 Stopień Pojedynczy V Matryca Narzędzie do Prasy Krawędziowej Hydraulicznej |
|---|---|
| Kategoria produktu: | Naciśnij narzędzia do hamowania |
| Marka: | LYNCCN |
Własny typ hamulca ciśnieniowego z gniazdką dolną
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | Stalowe |
| nazwisko: | GIĘCIE MATRYCY |
LYNCCN WAY100.80 V24 Hydraulic Press Brake Tools Single V Die
| Nazwa produktu: | WAY100.80 V24 Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V24 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
LYNCCN WAY100.80 V50 Euro Style Press Brake Tooling V Die
| Nazwa produktu: | WAY100.80 V50 W stylu europejskim Prasa krawędziowa oprzyrządowania V Die |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V50 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
LYNCCN WAY100.86-V6 Jednorazowa obróbka V dla europejskiego typu
| Nazwa produktu: | LYNCCN WAY100.86-V6 Jednorazowa obróbka V dla europejskiego typu |
|---|---|
| opakowanie: | Drewniana skrzynia |
| Materiał: | 42CrMo |

