Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ single v die press brake punch ] mecz 71 produkty.
LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Die z materiałem 42CrMo i twardnieniem indukcyjnym do precyzyjnego gięcia
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.88 V8 Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V8 |
| Szerokość: | 15mm |
LYNCCN WAY150.30 V16 Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die
| Product Name: | LYNCCN WAY150.30 V16 Single V Die European Hydraulic Press Brake Tooling |
|---|---|
| Product Category: | Press Brake Die |
| Brand: | LYNCCN |
LYNCCN WAY100.80 V100 Niestandardowe oprzyrządowanie hydraulicznej prasy krawędziowej Pojedyncza matryca V
| Nazwa produktu: | LYNCCN WAY100.80 V100 Niestandardowe oprzyrządowanie hydraulicznej prasy krawędziowej Pojedyncza mat |
|---|---|
| marka: | Lynccn |
| Kategoria produktu: | Naciśnij hamulec |
LYNCCN WAY150.86 V16 Custom Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die Bending
| Nazwa produktu: | Lynccn Way150.86 V16 Niestandardowe hydrauliczne naczelność hamulca Single V Die |
|---|---|
| Marka: | Lynccn |
| Kategoria produktu: | Naciśnij hamulec |
LYNCCN WAY100.30 V8 Custom Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die
| Nazwa produktu: | LYNCCN WAY100.30 V8 Niestandardowe oprzyrządowanie do prasy hydraulicznej z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Szerokość: | 20 mm |
| Kategoria produktu: | Naciśnij hamulec |
LYNCCN WAY100.30 V50 Niestandardowe oprzyrządowanie hydraulicznej prasy krawędziowej Pojedyncza matryca V
| Nazwa produktu: | LYNCCN WAY100.30 V50 Niestandardowe oprzyrządowanie hydraulicznej prasy krawędziowej Pojedyncza matr |
|---|---|
| marka: | Lynccn |
| Kategoria produktu: | Naciśnij hamulec |
LYNCCN WAY100.80 V80 Niestandardowe oprzyrządowanie do prasy hydraulicznej z pojedynczą matrycą V
| Nazwa produktu: | LYNCCN WAY100.80 V80 Niestandardowe oprzyrządowanie do prasy hydraulicznej z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| marka: | Lynccn |
| Kategoria produktu: | Naciśnij hamulec |
YS20.11/125 Przesunięcie hamulca 125mm V otwarcie i 42Crmo materiał formy
| nazwisko: | YS20.11/125 Amada Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Zgodność: | Maszyny do gięcia |
| Łożysko: | 100 t/m |
YS20.11/80 835mm Przetłoczenie hamulca z gięciem V80 i deformowanym blachem metalowym
| Nazwa produktu: | YS20.11/80 Amada Przesunięcie hamulca pojedynczy V Die |
|---|---|
| Kąt: | 88 stopni |
| Otwarcie w kształcie litery V: | V80mm |
YS20.11/63 CNC Przetłoczenie hamulca HRC48-HRC53 Przetłoczenie hamulca V
| Nazwa produktu: | YS20.11/63 Amada Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Materiał: | 42CrMo |
| Twardość: | HRC48-53 |

