LYNCCN BCY55.88 V24 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V
| Nazwa produktu | LYNCCN BCY55.88 V24 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V | Obróbka cieplna | Hartowanie indukcyjne |
|---|---|---|---|
| Maks. Obciążenie | 100T/M | Kąt | 88° |
| Otwarcie V. | V24 | Twardość | HRC53±2 |
| uszczelka | DREWNIANE PUDEŁKO | Tworzywo | 42CrMo |
| Szerokość | 40mm | Wysokość | 75mm |
| Podkreślić | LYNCCN BCY55.88 V24 tłoczenie hamulca,pojedynczy rodzaj V dla hamulca,V24 wycisnąć urządzenie hamulcowe |
||
Opis produktu:
Stempel do krawędziarki to narzędzie używane w maszynie krawędziarskiej do gięcia blachy pod pożądanymi kątami i kształtami. Składa się z stempla (narzędzie górne) i matrycy (narzędzie dolne), które współpracują ze sobą w celu formowania metalu. Różne kształty matryc umożliwiają różne techniki gięcia, takie jak gięcie V, gięcie U lub podwijanie.
Ten produkt to pojedyncza matryca V, narzędzie do krawędziarek CNC, narzędzie do hydraulicznych krawędziarek CNC i narzędzie do maszyn hydraulicznych krawędziarek.
Parametry techniczne:
| Typ produktu | Pojedyncza matryca V do krawędziarek |
| Otwór V | V24 |
| Kąt | 88° |
| Szerokość | 40mm |
| Wysokość | 75mm |
| Materiał | 42CrMo |
| Długość | 550mm/500mm |
| Twardość | HRC53±2 |
| Obróbka cieplna | Hartowanie indukcyjne |
| Maks. obciążenie | 100T/M |
| Opakowanie | Drewniana skrzynia |
Standardowa segmentacja:
500mm
![]()
1000mm
![]()
Segmentacja 1100mm
![]()
Zastosowania:
Nasze hydrauliczne stemple do krawędziarek CNC nadają się do różnych okazji i scenariuszy zastosowań. Są one powszechnie stosowane w przemyśle obróbki metali i produkcji do gięcia i kształtowania blach. Nasze produkty są kompatybilne z różnymi maszynami krawędziarskimi i są szeroko stosowane w branżach takich jak przemysł lotniczy, motoryzacyjny, budowlany i stoczniowy.

