Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ cnc hydraulic press brake die ] mecz 103 produkty.
Hydrauliczne wielowymiarowe formy dolne V matrycy do narzędzi o promieniu hamulca
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | 42CrMo |
| Produkt: | Oprzyrządowanie do pras krawędziowych do oprzyrządowania do pras krawędziowych |
90° Kąt HRC55-60 Twardość CNC Prasowy Bramkowy Do Długiej Żywotności
| Product Category: | Wila Press Brake Tooling |
|---|---|
| Length: | 550mm/500mm |
| Radius: | R1mm |
LYNCCN WAY150.86 V12 Custom Hydraulic Single V Die Press Brake Tooling
| Nazwa produktu: | Lynccn Way150.86 V12 Niestandardowy hydrauliczny pojedynczy V naciśnięcie hamulca naciśnięcia |
|---|---|
| Marka: | Lynccn |
| Kategoria produktu: | Naciśnij hamulec |
20mm szerokość 100T / M Max ładunek CNC Przesunąć hamulca gięcia maszyny Formularz dla korzyści
| Material: | 42CrMo |
|---|---|
| Product Category: | Wila Press Brake Tooling |
| Radius: | R1mm |
LYNCCN WAY100.30 V24 Niestandardowe hydrauliczne narzędzia hamulcowe do tłoczenia
| Nazwa produktu: | LYNCCN WAY100.30 V24 Niestandardowe hydrauliczne oprzyrządowanie do prasy krawędziowej z pojedynczą |
|---|---|
| marka: | Lynccn |
| V otwarcie: | 24 mm |
LYNCCN WAY100.30 V40 Niestandardowe oprzyrządowanie hydraulicznej prasy krawędziowej z pojedynczą matrycą V
| Nazwa produktu: | LYNCCN WAY100.30 V40 Niestandardowe oprzyrządowanie hydraulicznej prasy krawędziowej z pojedynczą ma |
|---|---|
| marka: | Lynccn |
| Kategoria produktu: | Naciśnij hamulec |
LYNCCN WAY100.84 V8 Europejski typ narzędzia hamulcowe prasowe pojedyncze V die
| Nazwa produktu: | LYNCCN WAY100.84 V8 Europejski typ narzędzia hamulcowe prasowe pojedyncze V die |
|---|---|
| Marka: | LYNCCN |
| Kategoria produktu: | Naciśnij koło hamulca |
HRC50 Multi V Die Block CNC Brake Dies dla prasy hydraulicznej
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | 42CrMo |
| Produkt: | Produkt gospodarstwa domowego |
42CrMo Hydraulic Multi V Die For Press Brake Zindywidualizowany rozmiar
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | 42CrMo |
| Produkt: | Produkt gospodarstwa domowego |
90° kąt gięcia, tłoczenie hamulca o szerokości 20 mm i twardości HRC55-60
| Angle: | 90° |
|---|---|
| Max. Load: | 100T/M |
| Height: | 237mm |

