Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ cnc hydraulic press brake die ] mecz 103 produkty.
Metalowe tłoczenie hamulca i uderzenie
| nazwisko: | Wybijak prasy krawędziowej Trumpf |
|---|---|
| Obsługa powierzchni: | Polerowanie |
| Tolerancja: | 0,02 mm |
LYNCCN WAY100.84 V10 Narzędzia hamulcowe na zamówienie
| Nazwa produktu: | Way100.84 V10 naciśnij hamulec pojedynczy V Die |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V10 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
LYNCCN WAY100.80 V50 Euro Style Press Brake Tooling V Die
| Nazwa produktu: | WAY100.80 V50 W stylu europejskim Prasa krawędziowa oprzyrządowania V Die |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V50 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
LYNCCN BCY55.88 V10 Przetłoczenie hamulca pojedyncza matrica V z twardnieniem indukcyjnym i materiałem 42CrMo
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.88 V10 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V10 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
Prasowanie hydrauliczne Prasowanie narzędzia hamulcowe Prasowanie wyciskające pleśń górną
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | Stalowe |
| Produkt: | Naciśnij górną formę hamulca |
Ręczne żelazo CNC tłoczenie hamulca gniazdkowe
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | Stalowe |
| Produkt: | oprzyrządowanie do pras krawędziowych cnc |
Wyroby z tworzyw sztucznych
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | 42CrMo |
| Nazwa produktu: | Utrzymujący gniazdo narzędzia hamulcowego |
LS106 CNC Prężarka cioskowa dla hydraulicznych gięciarek
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| nazwisko: | Hydrauliczna prasa krawędziowa Amada |
| Materiał: | 42CrMo |
LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Die z materiałem 42CrMo i twardnieniem indukcyjnym do precyzyjnego gięcia
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.88 V8 Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V8 |
| Szerokość: | 15mm |
CNC European Press Brake Tooling HRC47 Przetłoczenie hamulców
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | Stalowe |
| Produkt: | Naciśnij górną formę hamulca |

