Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ cnc hydraulic press brake die ] mecz 103 produkty.
45HRC-50HRC Amada Die Hydraulic CNC Metal Bending Dies
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | Stalowe |
| Produkt: | oprzyrządowanie do pras krawędziowych cnc |
BCL155.85.R1-R Europejska prasa krawędziowa z wykrojnikiem, z kątem 28 stopni, 42CrMo
| Wysokość: | 155mm |
|---|---|
| Maks. Obciążenie: | 100t/m |
| Twardość: | HRC55-60 |
R1mm Radius Wila Type Punch wykonany z 42CrMo do precyzyjnego bicia
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |

