Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ cnc hydraulic press brake die ] mecz 103 produkty.
BCL155.30.R1-R Europejski stempel do prasy krawędziowej z kątem 28 stopni, 42CrMo
| Wysokość: | 155mm |
|---|---|
| Maks. Obciążenie: | 80t/m |
| Twardość: | HRC55-60 |
BCL155.28.R3-R Europejski stempel do prasy krawędziowej typu R z kątem 28 stopni, stal 42CrMo
| Wysokość: | 155mm |
|---|---|
| Maks. Obciążenie: | 100t/m |
| Twardość: | HRC55-60 |
BCL250.85.R1.5-RF Narzędzia do giętarki krawędziowej typu europejskiego z kątem 28 stopni 42CrMo
| Wysokość: | 250 mm |
|---|---|
| Maks. Obciążenie: | 100t/m |
| Twardość: | HRC55-60 |
BCL175.88.R1-RFA Indukcyjne utwardzanie Euro Press Brake Tooling 88 kąt 42CrMo Długa żywotność
| Wysokość: | 175mm |
|---|---|
| Kąt: | 88° |
| Maks. Obciążenie: | 100T/M |
BCL250.26.R1-RF 26 kątowy tłocznik hamulca 42CrMo stali utwardzone
| Wysokość: | 250mm |
|---|---|
| Kąt: | 26° |
| Maks. Obciążenie: | 90T/M |
BCL175.88.R15-RFA 88 kąt Euro Press Brake Tooling dla szybkiej wymiany narzędzi
| Wysokość: | 175mm |
|---|---|
| Kąt: | 88° |
| Maks. Obciążenie: | 50T/M |
BCL175.30.R1-RFA Precision Press Brake Euro Tooling Universal Fit
| Wysokość: | 175mm |
|---|---|
| Kąt: | 30° |
| Maks. Obciążenie: | 90T/M |
BCL250.30.R1-RFA 30 kąt 42CrMo Euro Press Brake Tooling Wysoka precyzja
| Wysokość: | 250mm |
|---|---|
| Kąt: | 30° |
| Maks. Obciążenie: | 100T/M |
50HRC Wstrząsy szyi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | 42CrMo |
| Produkt: | Produkt gospodarstwa domowego |
LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Die z materiałem 42CrMo i twardnieniem indukcyjnym do precyzyjnego gięcia
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.88 V8 Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V8 |
| Szerokość: | 15mm |

