LYNCCN BCY55.85 V6 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych z pojedynczą matrycą V
| Nazwa produktu | LYNCCN BCY55.85 V6 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych z pojedynczą matrycą V | Obróbka cieplna | Hartowanie indukcyjne |
|---|---|---|---|
| Maks. Obciążenie | 100T/M | Kąt | 85° |
| Otwarcie V. | V6 | Wysokość | 75mm |
| Szerokość | 15mm | Twardość | HRC53±2 |
| Tworzywo | 42CrMo | uszczelka | DREWNIANE PUDEŁKO |
| Podkreślić | LYNCCN BCY55.85 V6 prasa krawędziowa matryca,Jednorazowe narzędzia hamulcowe do tłoczenia,matryca krawędziarki z gwarancją |
||
Opis produktu:
Stempel do krawędziarki to narzędzie używane w maszynie krawędziarskiej do gięcia blachy pod pożądanymi kątami i kształtami. Składa się z stempla (narzędzie górne) i matrycy (narzędzie dolne), które współpracują ze sobą w celu formowania metalu. Różne kształty matryc umożliwiają różne techniki gięcia, takie jak gięcie V, gięcie U lub podwijanie.
Ten produkt to pojedyncza matryca V, narzędzie do krawędziarek CNC, narzędzie do hydraulicznych krawędziarek CNC i narzędzie do maszyn hydraulicznych krawędziarek.
Parametry techniczne:
| Typ produktu | Pojedyncza matryca V do krawędziarek |
| Otwór V | V6 |
| Kąt | 85° |
| Szerokość | 15mm |
| Wysokość | 75mm |
| Materiał | 42CrMo |
| Długość | 550mm/500mm |
| Twardość | HRC53±2 |
| Obróbka cieplna | Hartowanie indukcyjne |
| Maks. obciążenie | 100T/M |
| Opakowanie | Drewniana skrzynia |
Standardowe segmenty:
500mm
![]()
1000mm
![]()
Segmenty 1100mm
![]()
Zastosowania:
Nasze hydrauliczne stemple do krawędziarek CNC nadają się do różnych okazji i scenariuszy zastosowań. Są one powszechnie stosowane w przemyśle obróbki metali i produkcji do gięcia i kształtowania blach. Nasze produkty są kompatybilne z różnymi maszynami krawędziarskimi i są szeroko stosowane w branżach takich jak przemysł lotniczy, motoryzacyjny, budowlany i stoczniowy.

