Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ press brake die with warranty ] mecz 7 produkty.
LYNCCN BCY55.88 V10 Przetłoczenie hamulca pojedyncza matrica V z twardnieniem indukcyjnym i materiałem 42CrMo
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.88 V10 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V10 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
LYNCCN BCY55.88 V20 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych z pojedynczą matrycą V
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.88 V20 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
| Kąt: | 88° |
LYNCCN BCY55.85 V6 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych z pojedynczą matrycą V
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.85 V6 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
| Maks. Obciążenie: | 100T/M |
LYNCCN BCY55.88 V12 Narzędzia do krawędziarek z matrycą V z materiału 42CrMo i hartowaniem indukcyjnym
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.88 V12 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V12 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
LYNCCN BCY55.88 V16 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.88 V16 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V |
|---|---|
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
| Kąt: | 88° |
LYNCCN BCY55.85 V8 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.85 V8 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V |
|---|---|
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
| Wysokość: | 75mm |
R1mm Radius Wila Type Punch wykonany z 42CrMo do precyzyjnego bicia
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |
1

