Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ single v die tooling for press brake ] mecz 71 produkty.
YS20.11/125 Przesunięcie hamulca 125mm V otwarcie i 42Crmo materiał formy
| nazwisko: | YS20.11/125 Amada Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Zgodność: | Maszyny do gięcia |
| Łożysko: | 100 t/m |
YS20.11/80 835mm Przetłoczenie hamulca z gięciem V80 i deformowanym blachem metalowym
| Nazwa produktu: | YS20.11/80 Amada Przesunięcie hamulca pojedynczy V Die |
|---|---|
| Kąt: | 88 stopni |
| Otwarcie w kształcie litery V: | V80mm |
YS76 1V Przetłoczenie hamulca V otwierające 14 mm Metalowe narzędzia przenoszące hamulce
| Nazwa produktu: | YS76 Amada Prężnik prasowy pojedynczy V Die |
|---|---|
| ODM/OEM: | Dostępne |
| Precyzja: | 0,02 mm |
LYNCCN WAY100.86-V12 Euro Hydraulic Press Brake Tooling Die 86 Angle 42CrMo
| Nazwa produktu: | WAY100.86 V12 Hydraulic Press Brake Tooling 86 Angle Single V Die |
|---|---|
| Otwarcie V: | 12 mm |
| Kategoria produktu: | Naciśnij hamulce Single V Die |
YS72 88 stopni Ciśnienie hamulca gniazdo całego ciała cieplne obróbki hamulca gniazdo 835mm Długość
| Nazwa produktu: | YS72 Amada Przetłoczone hamulce pojedynczy V Die |
|---|---|
| Zastosowanie: | Zgięcie blachy metalu w kształcie |
| Materiał formy: | 42CrMo |
LYNCCN WAY100.86-V16 Wysokiej wydajności hamulca prasowy pojedynczy V Die
| Nazwa produktu: | Lynccn Way100.86-V16 Wysokowydajny pras |
|---|---|
| Kategoria produktu: | Naciśnij koło hamulca |
| Otwarcie V: | 16 mm |
LYNCCN WAY100.80 V60 Euro Style Customized Press Brake Tooling V Die
| Nazwa produktu: | WAY100.80 V60 W stylu europejskim Dostosowane oprzyrządowanie do pras krawędziowych V Die |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V60 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
Jednostronny przycisk hamulcowy szybkie zwolnienie Amada Przycisk z przyciskiem
| Nazwa produktu: | Naciśnij narzędzie hamulcowe |
|---|---|
| Marka: | LYNCCN |
| Zastosowanie: | Służy do zaciskania stempla |
Narzędzie do hamowania Amada Clamp Clamp HRC50 42CrMo
| Nazwa produktu: | Naciśnij narzędzie hamulcowe |
|---|---|
| Marka: | LYNCCN |
| Zastosowanie: | Służy do zaciskania stempla |
YS20.11/100 CNC Hydraulic Custom Brake Die 88 stopni Single V Die
| nazwisko: | YS20.11/100 Amada Przesunięcie hamulca pojedynczy V Die |
|---|---|
| Twardość: | HRC48-53 |
| Długość: | 835 MM |

