Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ single v die tooling for press brake ] mecz 80 produkty.
LYNCCN WAY150.86 V20 Custom Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die
| Nazwa produktu: | Lynccn Way150.86 V16 Niestandardowe hydrauliczne naczelność hamulca Single V Die |
|---|---|
| Marka: | Lynccn |
| Kategoria produktu: | Naciśnij hamulec |
LYNCCN WAY100.30 V30 Niestandardowe oprzyrządowanie do prasy hydraulicznej z pojedynczą matrycą V
| Nazwa produktu: | LYNCCN WAY100.30 V30 Niestandardowe oprzyrządowanie do prasy hydraulicznej z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| marka: | Lynccn |
| Kategoria produktu: | Naciśnij hamulec |
LYNCCN WAY100.86-V50 Dostosowane narzędzia hamulcowe do tłoczenia
| Kategoria produktu: | Naciśnij hamulec |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Dostosowane narzędzia do hamowania naciśnięcia Single V Die |
| V otwarcie: | 50 mm |
LYNCCN WAY100.84 V6 Przesunięcie hamulca pojedyncze V
| Nazwa produktu: | Way100.84 V6 Press Brakesingle v Die Tooling |
|---|---|
| Kąt: | 84 ° |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
YS20.11/160 88 stopni Amada Przeskoczkowanie 160 mm Przeskoczkowanie V Otwarcie
| nazwisko: | YS20.11/160 Amada Przesunięcie hamulca pojedynczy V Die |
|---|---|
| Łożysko: | 100 t/m |
| Otwarcie w kształcie litery V: | V160mm |
LYNCCN WAY100.86-V10 Hydraulic Press Brake Tooling Die 86 Angle Single V Die
| Nazwa produktu: | Way100.86 V10 Hydraulic naciśnięcie hamulca 86 Kąt Single V Die |
|---|---|
| Otwarcie V: | 10 mm |
| Kategoria produktu: | Naciśnij koło hamulca |
LYNCCN WAY100.86-V30 Przesunięcie hamulca pojedynczy V matryca do gięcia maszyny
| Nazwa produktu: | Lynccn Way100.86-V30 Wysokiej jakości prasy hamulca pojedyncza V Die for Bending Machine |
|---|---|
| V otwarcie: | 30 mm |
| Kategoria produktu: | Naciśnij hamulce Single V Die |
LYNCCN WAY100.80 V50 Euro Style Press Brake Tooling V Die
| Nazwa produktu: | WAY100.80 V50 W stylu europejskim Prasa krawędziowa oprzyrządowania V Die |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V50 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
LYNCCN WAY150.30 V16 Hydraulic Press Brake Tooling Single V Die
| Product Name: | LYNCCN WAY150.30 V16 Single V Die European Hydraulic Press Brake Tooling |
|---|---|
| Product Category: | Press Brake Die |
| Brand: | LYNCCN |
Wysokiej precyzji YS71 Amada Press Brake Tooling V8 Bottom Die
| Nazwa produktu: | YS71 Amada Prężnik prasowy pojedynczy V Die |
|---|---|
| Tolerancja: | ±0,02 mm |
| Zastosowanie: | gięcie blachy |

