Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ press brake punch cnc ] mecz 125 produkty.
Narzędzia do hamowania tłoczenia OEM Multi V Die 45HRC-50HRC Twardość
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | Stalowe |
| Produkt: | Forma dolna CNC Multi-V |
Ręczne tłoczenie hamulca koronowanie regulacja gięcia maszyny Cnc koronowanie
| Nazwa produktu: | Naciśnij koronę hamulca |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wykorzystywane w gięciu maszyny |
| Marka: | LYNCCN |
Środki hamulcowe typu Trumpf z szerokością 57 mm
| Zastosowanie: | gięcie blach |
|---|---|
| Kąt: | 85 stopni |
| Tolerancja: | 0,02 mm |
HRC48-52 hamulce do tłoczenia 835 mm gęste gęby do tłoczenia hydraulicznego
| Tolerancja: | 0,02 mm |
|---|---|
| Promień: | 0,8 mm |
| Obróbka cieplna: | Obsługa cieplna całego ciała |
Polerowanie narzędzia hamulcowe na zamówienie 0,02 mm Precyzyjne hamulce
| Obsługa powierzchni: | Polerowanie |
|---|---|
| Opakowanie: | Drzewna skrzynia |
| Kąt: | 85 stopni |
Narzędzia hamulcowe CNC na zamówienie Matryca 2V Narzędzie segmentowane
| Zastosowanie: | gięcie blach |
|---|---|
| Materiał: | 42CrMo |
| Twardość: | 45-49 |
LYNCCN WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die
| Nazwa produktu: | WAY100.80 V30 Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V30 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
BCL155.85.R1-R Europejska prasa krawędziowa z wykrojnikiem, z kątem 28 stopni, 42CrMo
| Wysokość: | 155mm |
|---|---|
| Maks. Obciążenie: | 100t/m |
| Twardość: | HRC55-60 |
R1mm Radius Wila Type Punch wykonany z 42CrMo do precyzyjnego bicia
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |
42CrMo V Block Bending Die Radius Tool Holder Sheet Metal Press Die
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | 42CrMo |
| Produkt: | oprzyrządowanie do pras krawędziowych cnc |

