Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ press brake punch cnc ] mecz 125 produkty.
LYNCCN WAY100.84 V6 Przesunięcie hamulca pojedyncze V
| Nazwa produktu: | Way100.84 V6 Press Brakesingle v Die Tooling |
|---|---|
| Kąt: | 84 ° |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
BCL175.88.R1-RFA Indukcyjne utwardzanie Euro Press Brake Tooling 88 kąt 42CrMo Długa żywotność
| Wysokość: | 175mm |
|---|---|
| Kąt: | 88° |
| Maks. Obciążenie: | 100T/M |
BCL175.88.R15-RFA 88 kąt Euro Press Brake Tooling dla szybkiej wymiany narzędzi
| Wysokość: | 175mm |
|---|---|
| Kąt: | 88° |
| Maks. Obciążenie: | 50T/M |
BCL175.30.R1-RFA Precision Press Brake Euro Tooling Universal Fit
| Wysokość: | 175mm |
|---|---|
| Kąt: | 30° |
| Maks. Obciążenie: | 90T/M |
BCL250.30.R1-RFA 30 kąt 42CrMo Euro Press Brake Tooling Wysoka precyzja
| Wysokość: | 250mm |
|---|---|
| Kąt: | 30° |
| Maks. Obciążenie: | 100T/M |
Diy Press Brake Dies Selection Durable Pipe Bending Machine Custom Brake Dies
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | 42CrMo |
| Produkt: | Narzędzia hamulcowe |
Metalowe, niestandardowe, tłoczenie hamulca 42CrMo Multi V
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | Stalowe |
| Produkt: | Forma dolna CNC Multi-V |
48-52HRC Przetłoczenie hamulca w stosunku do gięcia gięcia Przetłoczenie hamulca
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | Stalowe |
| Nazwa produktu: | oprzyrządowanie do pras krawędziowych cnc |
LYNCCN BCY55.88 V10 Przetłoczenie hamulca pojedyncza matrica V z twardnieniem indukcyjnym i materiałem 42CrMo
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.88 V10 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V10 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
YS20.11/63 CNC Przetłoczenie hamulca HRC48-HRC53 Przetłoczenie hamulca V
| Nazwa produktu: | YS20.11/63 Amada Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Materiał: | 42CrMo |
| Twardość: | HRC48-53 |

