Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ forming punch press brake ] mecz 183 produkty.
BCL175.88.R1-RFA Indukcyjne utwardzanie Euro Press Brake Tooling 88 kąt 42CrMo Długa żywotność
| Wysokość: | 175mm |
|---|---|
| Kąt: | 88° |
| Maks. Obciążenie: | 100T/M |
BCL175.88.R15-RFA 88 kąt Euro Press Brake Tooling dla szybkiej wymiany narzędzi
| Wysokość: | 175mm |
|---|---|
| Kąt: | 88° |
| Maks. Obciążenie: | 50T/M |
BCL175.30.R1-RFA Precision Press Brake Euro Tooling Universal Fit
| Wysokość: | 175mm |
|---|---|
| Kąt: | 30° |
| Maks. Obciążenie: | 90T/M |
BCL250.30.R1-RFA 30 kąt 42CrMo Euro Press Brake Tooling Wysoka precyzja
| Wysokość: | 250mm |
|---|---|
| Kąt: | 30° |
| Maks. Obciążenie: | 100T/M |
LB01 Własny uchwyt do narzędzi hamulcowych
| Nazwa produktu: | Uchwyty narzędziowe promieniowe |
|---|---|
| Materiał: | 42CrMo |
| Twardość: | HRC50±2 |
LT R15 Narzędzia promieniowe 42CrMo Narzędzia hamulcowe HRC50 Twardość
| Nazwa produktu: | Uchwyty narzędziowe promieniowe |
|---|---|
| Materiał: | 42CrMo |
| Twardość: | HRC50±2 |
Wysokiej wytrzymałości hydrauliczne tłoczenie hamulca
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | 42CrMo |
| Nazwa produktu: | Prasa krawędziowa Wila |
LYNCCN WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die
| Nazwa produktu: | WAY100.80 V30 Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V30 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
50HRC Wstrząsy szyi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | 42CrMo |
| Produkt: | Produkt gospodarstwa domowego |
HRC50 Multi V Die Block CNC Brake Dies dla prasy hydraulicznej
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | 42CrMo |
| Produkt: | Produkt gospodarstwa domowego |

