Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ forming punch press brake ] mecz 183 produkty.
BCL155.85.R08-S Europejski typ tłoczenia hamulca z kątem 85 42CrMo
| Angle: | 85° |
|---|---|
| Hardness: | HRC55-60 |
| Material: | 42CrMo |
BCL155.85.R1.5-S Stempel do prasy krawędziowej typu europejskiego z kątem 85 stopni 42CrMo
| Kąt: | 85° |
|---|---|
| Twardość: | HRC55-60 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
BCL155.85.R08-R Europejski tłocznik hamulcowy z 28 kątem 42CrMo
| Wysokość: | 155mm |
|---|---|
| Maks. Obciążenie: | 50T/M |
| Twardość: | HRC55-60 |
BCL155.30.R1-R Europejski stempel do prasy krawędziowej z kątem 28 stopni, 42CrMo
| Wysokość: | 155mm |
|---|---|
| Maks. Obciążenie: | 80t/m |
| Twardość: | HRC55-60 |
BCL155.28.R3-R Europejski stempel do prasy krawędziowej typu R z kątem 28 stopni, stal 42CrMo
| Wysokość: | 155mm |
|---|---|
| Maks. Obciążenie: | 100t/m |
| Twardość: | HRC55-60 |
BCL250.85.R1.5-RF Narzędzia do giętarki krawędziowej typu europejskiego z kątem 28 stopni 42CrMo
| Wysokość: | 250 mm |
|---|---|
| Maks. Obciążenie: | 100t/m |
| Twardość: | HRC55-60 |
BCL155.30.R1-S Europejski typ tłoczenia hamulca z 30 kątem 42CrMo
| Kąt: | 30 ° |
|---|---|
| Wysokość: | 155mm |
| Maks. Obciążenie: | 80t/m |
BCL250.26.R1-RF 26 kątowy tłocznik hamulca 42CrMo stali utwardzone
| Wysokość: | 250mm |
|---|---|
| Kąt: | 26° |
| Maks. Obciążenie: | 90T/M |
BCL155.85.R1-S Europejski typ Prasowe hamulce Euro narzędzia z 85 kątem 42CrMo
| Kąt: | 85° |
|---|---|
| Twardość: | HRC55-60 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
BCL250.26.R1-RF Europejski typ narzędzia hamulcowe europress z 26 kątem 42CrMo
| Wysokość: | 250mm |
|---|---|
| Kąt: | 26° |
| Maks. Obciążenie: | 90T/M |

