Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ cnc press brake v die block ] mecz 78 produkty.
45HRC-50HRC Amada Die Hydraulic CNC Metal Bending Dies
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | Stalowe |
| Produkt: | oprzyrządowanie do pras krawędziowych cnc |
Maszyna do gięcia gniazdek metalowych z podłoża blachy V gniazda gięcia gniazdek z bloku
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | Stalowe |
| Produkt: | oprzyrządowanie do pras krawędziowych cnc |
42CrMo V Block Bending Die Radius Tool Holder Sheet Metal Press Die
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | 42CrMo |
| Produkt: | oprzyrządowanie do pras krawędziowych cnc |
Płyty metalowe V bloków gięcia matrycy 45HRC gięcia matrycy dla prasy hydraulicznej
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | Stalowe |
| Produkt: | oprzyrządowanie do pras krawędziowych cnc |
50HRC Wstrząsy szyi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi gęsi
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | 42CrMo |
| Produkt: | Produkt gospodarstwa domowego |
50HRC Multi V Die 42CrMo CNC Bending Machine Brake Dies
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | Stalowe |
| Produkt: | Forma dolna CNC Multi-V |
LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Die z materiałem 42CrMo i twardnieniem indukcyjnym do precyzyjnego gięcia
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.88 V8 Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V8 |
| Szerokość: | 15mm |
R1mm Radius Wila Type Punch wykonany z 42CrMo do precyzyjnego bicia
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |

