Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ cnc press brake v die block ] mecz 78 produkty.
LYNCCN WAY100.80 V40 Euro Type Single V Die Press Brake Tooling
| Nazwa produktu: | WAY100.80 V40 Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V40 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
LYNCCN WAY100.80 V50 Euro Style Press Brake Tooling V Die
| Nazwa produktu: | WAY100.80 V50 W stylu europejskim Prasa krawędziowa oprzyrządowania V Die |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V50 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
LYNCCN BCY55.88 V16 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.88 V16 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V |
|---|---|
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
| Kąt: | 88° |
LYNCCN BCY55.88 V20 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych z pojedynczą matrycą V
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.88 V20 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
| Kąt: | 88° |
LYNCCN BCY55.85 V6 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych z pojedynczą matrycą V
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.85 V6 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
| Maks. Obciążenie: | 100T/M |
LYNCCN BCY55.85 V8 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.85 V8 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V |
|---|---|
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
| Wysokość: | 75mm |
90° kąt wycisnąć hamulce narzędzia 42CrMo dla wydajności zgięcia
| Material: | 42CrMo |
|---|---|
| Radius: | R1mm |
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
550 mm/500 mm Długość Prasowy Bramkowy z HRC55-60 Twardość I Indukcja Utwardzanie Termalne
| Standard Length: | 500mm |
|---|---|
| Angle: | 90° |
| Material: | 42CrMo |
LYNCCN WAY100.86-V6 Jednorazowa obróbka V dla europejskiego typu
| Nazwa produktu: | LYNCCN WAY100.86-V6 Jednorazowa obróbka V dla europejskiego typu |
|---|---|
| opakowanie: | Drewniana skrzynia |
| Materiał: | 42CrMo |
LS106 CNC Prężarka cioskowa dla hydraulicznych gięciarek
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| nazwisko: | Hydrauliczna prasa krawędziowa Amada |
| Materiał: | 42CrMo |

