Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ brake dies for hydraulic press ] mecz 156 produkty.
BCL155.85.R08-R Europejski tłocznik hamulcowy z 28 kątem 42CrMo
| Wysokość: | 155mm |
|---|---|
| Maks. Obciążenie: | 50T/M |
| Twardość: | HRC55-60 |
BCL155.85.R1-R Europejska prasa krawędziowa z wykrojnikiem, z kątem 28 stopni, 42CrMo
| Wysokość: | 155mm |
|---|---|
| Maks. Obciążenie: | 100t/m |
| Twardość: | HRC55-60 |
BCL250.85.R1.5-RF Narzędzia do giętarki krawędziowej typu europejskiego z kątem 28 stopni 42CrMo
| Wysokość: | 250 mm |
|---|---|
| Maks. Obciążenie: | 100t/m |
| Twardość: | HRC55-60 |
42CrMo Stamping Metallic Press Brake Punch Profesjonalny Formowanie Formowanie Formowanie
| Nazwa produktu: | Wielkość prasowa |
|---|---|
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
| Materiał produktu: | 42CrMo |
Wyroby do obróbki węgla
| Materiał produktu: | 42CrMo |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Prasa krawędziowa Amada |
| Zastosowanie: | gięcie blach |
R1mm Radius Wila Type Punch wykonany z 42CrMo do precyzyjnego bicia
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |

