Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ brake dies for hydraulic press ] mecz 156 produkty.
Metaliczny 50HRC Przeskoczkowy hammer Hemming Die 42CrMo V Block Bending Die
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | 42CrMo |
| Produkt: | Oprzyrządowanie do pras krawędziowych do oprzyrządowania do pras krawędziowych |
LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Die z materiałem 42CrMo i twardnieniem indukcyjnym do precyzyjnego gięcia
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.88 V8 Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V8 |
| Szerokość: | 15mm |
42CrMo Hydraulic Multi V Die For Press Brake Zindywidualizowany rozmiar
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | 42CrMo |
| Produkt: | Produkt gospodarstwa domowego |
Hydrauliczne matryce do formowania arkuszy metalowych Multi V Bending Die
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | Metal |
| Produkt: | Produkt gospodarstwa domowego |
Wykorzystanie urządzeń do obróbki gazowej
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | Stalowe |
| Produkt: | Naciśnij górną formę hamulca |
Stamping Press Brake Punch And Die Modern Design Mould Cutting Punch
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | 42CrMo |
| Produkt: | Produkt gospodarstwa domowego |
BCL175.30.R1-RFA Precision Press Brake Euro Tooling Universal Fit
| Wysokość: | 175mm |
|---|---|
| Kąt: | 30° |
| Maks. Obciążenie: | 90T/M |
BCL155.85.R1-S Europejski typ Prasowe hamulce Euro narzędzia z 85 kątem 42CrMo
| Kąt: | 85° |
|---|---|
| Twardość: | HRC55-60 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
BCL250.26.R1-RF Europejski typ narzędzia hamulcowe europress z 26 kątem 42CrMo
| Wysokość: | 250mm |
|---|---|
| Kąt: | 26° |
| Maks. Obciążenie: | 90T/M |
BCL155.28.R3-S Europejski typ hamulca cioskowy z 28 kątem 42CrMo
| Wysokość: | 155mm |
|---|---|
| Maks. Obciążenie: | 100t/m |
| Twardość: | HRC55-60 |

