Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ v die block ] mecz 207 produkty.
835 mm Górny promień pleśni posiadacz narzędzia gięcia matrycy do prasy hydraulicznej
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | 42CrMo |
| Produkt: | Produkt gospodarstwa domowego |
Maszyna do gięcia Przetłoczenie hamulca Środek do uderzenia 835mm Metalowe gięcia gniazdek
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | 42CrMo |
| Produkt: | Produkt gospodarstwa domowego |
Narzędzia hamulcowe do prasowania CNC Radius Tools Metal Cutting Press Brake Die
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | 42CrMo |
| Produkt: | Oprzyrządowanie do pras krawędziowych do oprzyrządowania do pras krawędziowych |
HRC48-52 hamulce do tłoczenia 835 mm gęste gęby do tłoczenia hydraulicznego
| Tolerancja: | 0,02 mm |
|---|---|
| Promień: | 0,8 mm |
| Obróbka cieplna: | Obsługa cieplna całego ciała |
LYNCCN WAY100.86-V6 Jednorazowa obróbka V dla europejskiego typu
| Nazwa produktu: | LYNCCN WAY100.86-V6 Jednorazowa obróbka V dla europejskiego typu |
|---|---|
| opakowanie: | Drewniana skrzynia |
| Materiał: | 42CrMo |
LYNCCN WAY100.86-V12 Euro Hydraulic Press Brake Tooling Die 86 Angle 42CrMo
| Nazwa produktu: | WAY100.86 V12 Hydraulic Press Brake Tooling 86 Angle Single V Die |
|---|---|
| Otwarcie V: | 12 mm |
| Kategoria produktu: | Naciśnij hamulce Single V Die |
50HRC Prasowy hamulca cios Formularz Maker gięcia maszyny Die Blade
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | Stalowe |
| Produkt: | oprzyrządowanie do pras krawędziowych cnc |
LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Die z materiałem 42CrMo i twardnieniem indukcyjnym do precyzyjnego gięcia
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.88 V8 Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V8 |
| Szerokość: | 15mm |
Zmiennik hamulcowy, żuraw, pleśń, narzędzia dolne 45-50HRC
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | 42CrMo |
| Nazwa produktu: | Dostarczane fabrycznie narzędzia do dolnych form z regulowanym rowkiem do prasy krawędziowej |
42CrMo Steel Press Brake Punch Tooling 47HRC Punch Brake
| Tryb kształtowania: | Kucie formy |
|---|---|
| Materiał produktu: | Stalowe |
| Produkt: | Naciśnij górną formę hamulca |

