Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ press brake die v opening ] mecz 70 produkty.
LYNCCN WAY100.30 V10 30 Stopień Pojedynczy V Matryca Narzędzie do Prasy Krawędziowej Hydraulicznej
| Nazwa produktu: | LYNCCN WAY100.30 V10 30 Stopień Pojedynczy V Matryca Narzędzie do Prasy Krawędziowej Hydraulicznej |
|---|---|
| Kategoria produktu: | Naciśnij narzędzia do hamowania |
| Marka: | LYNCCN |
LYNCCN WAY100.84 V16 Euro Typ V Narzędzia do Prasy Krawędziowej na Zamówienie
| Nazwa produktu: | Jednorazowe narzędzia hamulcowe do tłoczenia |
|---|---|
| Tworzywo: | 42CRMO |
| Otwarcie V.: | V16 |
LYNCCN WAY100.80 V24 Hydraulic Press Brake Tools Single V Die
| Nazwa produktu: | WAY100.80 V24 Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V24 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
LYNCCN WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die
| Nazwa produktu: | WAY100.80 V30 Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V30 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
LYNCCN WAY100.80 V60 Euro Style Customized Press Brake Tooling V Die
| Nazwa produktu: | WAY100.80 V60 W stylu europejskim Dostosowane oprzyrządowanie do pras krawędziowych V Die |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V60 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
LYNCCN WAY100.84 V6 Przesunięcie hamulca pojedyncze V
| Nazwa produktu: | Way100.84 V6 Press Brakesingle v Die Tooling |
|---|---|
| Kąt: | 84 ° |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
YS74 V12 Single V Die For Press Brake Punch And Die
| Nazwa produktu: | YS74 Amada Przetłoczony hamulcer pojedynczy V Die |
|---|---|
| Wysokość: | 60mm |
| Łożysko: | 95 t/m |
LYNCCN WAY100.86-V12 Euro Hydraulic Press Brake Tooling Die 86 Angle 42CrMo
| Nazwa produktu: | WAY100.86 V12 Hydraulic Press Brake Tooling 86 Angle Single V Die |
|---|---|
| Otwarcie V: | 12 mm |
| Kategoria produktu: | Naciśnij hamulce Single V Die |
YS508 Niestandardowe narzędzia do wykończenia hamulca z kątem V 30 stopni
| nazwisko: | Prasa krawędziowa YS508 Amada 2V |
|---|---|
| Tolerancja: | ±0,02 mm |
| Kąt: | 30 stopni |
LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Die z materiałem 42CrMo i twardnieniem indukcyjnym do precyzyjnego gięcia
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.88 V8 Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V8 |
| Szerokość: | 15mm |

