Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ lynccn bcy55 88 v8 press brake die ] mecz 0 produkty.
Przepraszam!
Twoje wyszukiwania "lynccn bcy55 88 v8 press brake die" nie pasuje do żadnych produktów.
możesz Poprosić o wycenę abyśmy mogli dopasować produkty dla Ciebie.
Related Products
LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Die with 42CrMo Material and Induction Hardening for Precision Bending
| Nazwa produktu | LYNCCN BCY55.88 V8 Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Otwarcie V. | V8 |
| Szerokość | 15mm |
| Obróbka cieplna | Hartowanie indukcyjne |
LYNCCN BCY55.88 V10 Press Brake Die Single V Die with Induction Hardening and 42CrMo Material
| Nazwa produktu | LYNCCN BCY55.88 V10 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V |
|---|---|
| Otwarcie V. | V10 |
| Obróbka cieplna | Hartowanie indukcyjne |
| Kąt | 88° |
LYNCCN BCY55.88 V12 Single V Die Press Brake Tooling with 42CrMo Material and Induction Hardening
| Nazwa produktu | LYNCCN BCY55.88 V12 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Otwarcie V. | V12 |
| Obróbka cieplna | Hartowanie indukcyjne |
| Kąt | 88° |
LYNCCN BCY55.88 V6 Narzędzia do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V
| Nazwa produktu | BCY55.88 V6 Oprzyrządowanie do pras krawędziowych Pojedyncza matryca V |
|---|---|
| Otwarcie V. | V6 |
| Obróbka cieplna | Hartowanie indukcyjne |
| Kąt | 88° |
BCL250.30.R1-RFA 30 kąt 42CrMo Euro Press Brake Tooling Wysoka precyzja
| Wysokość | 250mm |
|---|---|
| Kąt | 30° |
| Maks. Obciążenie | 100T/M |
| Twardość | HRC55-60 |
BCL175.88.R1-RFA Indukcyjne utwardzanie Euro Press Brake Tooling 88 kąt 42CrMo Długa żywotność
| Wysokość | 175mm |
|---|---|
| Kąt | 88° |
| Maks. Obciążenie | 100T/M |
| Twardość | HRC55-60 |
BCL250.26.R1-RF 26 kątowy tłocznik hamulca 42CrMo stali utwardzone
| Wysokość | 250mm |
|---|---|
| Kąt | 26° |
| Maks. Obciążenie | 90T/M |
| Twardość | HRC55-60 |
BCL175.88.R15-RFA 88 kąt Euro Press Brake Tooling dla szybkiej wymiany narzędzi
| Wysokość | 175mm |
|---|---|
| Kąt | 88° |
| Maks. Obciążenie | 50T/M |
| Twardość | HRC55-60 |

