Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ induction hardening press brake punch ] mecz 115 produkty.
LYNCCN WAY100.80 V30 Press Brake Tooling Single V Die
| Nazwa produktu: | WAY100.80 V30 Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V30 |
| Obróbka cieplna: | Hartowanie indukcyjne |
LYNCCN WAL157.86.R1A Europejskie narzędzie do prasy krawędziowej hydraulicznej, stempel 86 stopni 42CrMo
| Marka: | LYNCCN |
|---|---|
| Radiusz: | R1mm |
| Wysokość: | 157 mm |
R1mm Radius Wila Type Punch wykonany z 42CrMo do precyzyjnego bicia
| Product Name: | WAL237.90.R1 Wila Type Custom 90 Degree Press Brake Punch |
|---|---|
| Width: | 20mm |
| Length: | 550mm/500mm |
LYNCCN BCY55.88 V8 Press Brake Die z materiałem 42CrMo i twardnieniem indukcyjnym do precyzyjnego gięcia
| Nazwa produktu: | LYNCCN BCY55.88 V8 Prasa krawędziowa z pojedynczą matrycą V |
|---|---|
| Otwarcie V.: | V8 |
| Szerokość: | 15mm |

